Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Cep telefonların bir çoğu artık kontörlü olarak kullanılmaktadır, bilhassa gençler ve öğrenciler arasında çok yaygın olarak kullanılan bu uygulama, fiyatlarının ucuzluğu ile tercih sebebi olmaktadır. Cebimizde ne kadar paramız var ise, o kadar kontör yükleyebilmekte ve konuşmalarımızı da o ölçüde sınırlayabilmekteyiz. PARÇAKONTÖR yüklemek istediğimiz zaman ki bu bazen telefon konuşmalarımızın en can alıcı yerinde bile olmaktadır, hemen elimizdeki bilgisayar yardımı ile online olarak kontör yükleyebilmekteyiz. İster nakit, ister kredi kartı olsun havale çıkararak bu şekilde kontör yükleme fırsatı bulduğumuz için, kendimizi şanslı görmeliyiz.

Cep telefonlarının faturalı olduğu dönemler biraz eskilerde kaldı gibi görünüyor, çünkü konuşma sırasında fark etmeden uzun tutulması, faturaların şişkin gelmelerine ve ödemelerde zorluklar yaşlanmasına sebep olabilmektedir. Bu yüzden de son yıllarda en çok tercih edilen kontörlü konuşma sistemi olmuştur, bu yüzden de TOPTAN PARÇA KONTÖR satışlarında artışlar gözlemlenmiş ve uygun fiyat seçenekleri ve kampanyalardan yararlananların sayısı oldukça fazla artış göstermiştir. Sosyalleşmek için cep telefonu illa ki gerekiyorsa, bize göre kontör ile konuşma da gereklidir.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com